Κυριακή 25 Σεπτεμβρίου 2022

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Πλούσιο το πρόγραμμα και σήμερα Σάββατο (20/3/2021)

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Γεμάτο είναι το αθλητικό πρόγραμμα στην τηλεόραση το Σάββατο (20/3), με τα παιχνίδια για τα πλέι άουτ της Superleague και τις αναμετρήσεις για την Basket League να ξεχωρίζουν.

Αναλυτικά οι μεταδόσεις του Σαββάτου (20/3):

14:00 COSMOTE SPORT 9

HD Άουε – Σάντχαουζεν Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 8

HD Αμβούργο – Χάιντενχαϊμ Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:15 COSMOTE SPORT 4

HD Μπεσίκτας – Νταρουσάφακα Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

14:15 COSMOTE SPORT 7

HD Μπόρνμουθ – Σαουθάμπτον FA Cup Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ3

Εργοτέλης – Α.Ε. Καραϊσκάκης Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 2

HD Μπιλμπάο – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD

Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΛ Super League Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD

Κολωνία – Ντόρτμουντ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD

Βέρντερ Βρέμης – Βόλφσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD

Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD

Μπάγερν Μονάχου – Στουτγκάρδη Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD

Λόιντ Χάρις – Ασλάν Καράτσεφ ATP 500 Ακαπούλκο Τένις

17:00 ΕΡΤ Sports 1

Μεσολόγγι – Λαύριο Basket League Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ3

ΑΕΚ – Ηρακλής Basket League Μπάσκετ

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD

Βόλος – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

17:30 COSMOTE SPORT 7 HD

Σάντα Κλάρα – Τοντέλα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

18:15 COSMOTE SPORT 4 HD

Georgetown Hoyas – Colorado Buffaloes NCAA 2 Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD

Σάλκε – Γκλάντμπαχ Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD

Έβερτον – Μάντσεστερ Σίτι FA Cup Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD

Ουέσκα – Οσασούνα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 3HD

Παναιτωλικός – Λαμία Super League Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD

ΠΑΣ Γιάννινα – Ατρόμητος Super League Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD

Πορτιμονένσε – Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ3

Άρης – ΠΑΟΚ Basket League Μπάσκετ

21:30 COSMOTE SPORT 4 HD

Λος Άντζελες Λέικερς – Ατλάντα Χοκς NBA Μπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD

Σαραγόσα – Εστουντιάντες ACB Liga Endesa Μπάσκετ

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD

Μπράιτον – Νιουκάστλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Βαγιαδολίδ – Σεβίλλη Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD

Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Βιτόρια Γκιμαράες Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

Σχολιαστε το αρθρο

ΔΗΜΟΦΙΛΗ