Σάββατο 24 Σεπτεμβρίου 2022

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Πλούσιο είναι το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

  • 10:20 Eurosport 2 Μονταφόν SBX Aνδρών και Γυναικών Σνόουμπορντ
  • 10:50 Eurosport 1 Βαλ ντι Φιέμ Μικρός λόφος 104 (Ομαδικό) Σκι
  • 11:45 Eurosport 2 Ομπερχοφ Β’ γύρος Μονό Ανδρών Λουτζ
  • 11:50 Eurosport 1 Μάριμπορ Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος Σκι
  • 13:00 Eurosport 1 Βένγκεν Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών Σκι
  • 14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπόχουμ – Νυρεμβέργη Bundesliga 2
  • 14:30 ΕΡΤ3 Παναχαϊκή ΓΕ – Τρίκαλα AO Super League 2
  • 14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουλβς – Γουέστ Μπρομ Πρέμιερ Λιγκ
  • 14:30 Novasports 1HD Μίντλεσμπρο – Μπέρμιγχαμ EFL Championship
  • 15:00 COSMOTE SPORT 6 HD ΑΕΚ – Ακτόμπε UEFA Futsal Champions League
  • 15:00 Eurosport 2 Μάστερς Λονδίνου ημιτελικός Σνούκερ
  • 15:00 Eurosport 1 Μάριμπορ Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος Σκι
  • 16:00 Eurosport 1 Όμπερχοφ Σκυταλοδρομία Γυναικών Δίαθλο
  • 16:00 Novasports 3HD Τουλούζ – Γκρενόμπλ Ligue 2
  • 16:00 Novasports 2HD Μπολόνια – Βερόνα Serie A
  • 16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Βόλφσμπουργκ – Λειψία Bundesliga
  • 16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Βέρντερ Βρέμης – Άουγκσμπουργκ Bundesliga
  • 16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Κολωνία – Χέρτα Βερολίνου Bundesliga
  • 16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Χόφενχαϊμ – Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga
  • 16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντόρτμουντ – Μάιντς Bundesliga
  • 17:00 COSMOTE SPORT 5 HD Γουέστ Χαμ – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ
  • 17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λιντς – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ
  • 17:00 ΕΡΤ3 ΑΕΚ – Προμηθέας Πάτρας Basket League
  • 17:15 Novasports 1HD Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός Super League
  • 17:30 COSMOTE SPORT 6 HD Πάσος Φερέιρα – Μπράγκα Liga NOS
  • 19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Βόρεια Καρολίνα – Φλόριντα NCAA
  • 19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Στουτγκάρδη – Γκλάντμπαχ Bundesliga
  • 19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Φούλαμ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ
  • 19:30 Novasports 2HD ΑΕΛ – Απόλλων Σμύρνης Super League
  • 20:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βιτόρια Γκιμαράες – Φαρένσε Liga NOS
  • 21:00 COSMOTE SPORT 9 HD Κεντάκι – Όμπερν Τάιγκερς NCAA
  • 21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Γκραν Κανάρια – Τενερίφη ACB Liga Endesa
  • 22:00 COSMOTE SPORT 7 HD UFC Fight Night 2021 Μαξ Χόλαγουεϊ – Κάλβιν Κάταρ
  • 22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Λέστερ – Σαουθάμπτον Πρέμιερ Λιγκ

Σχολιαστε το αρθρο

ΔΗΜΟΦΙΛΗ