Κυριακή 25 Σεπτεμβρίου 2022

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Σπουδαίες αναμετρήσεις έχει το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Τα δύο παιχνίδια για την 12η αγωνιστική της Super League, oι αναμετρήσεις για την Basket League, οι κατατακτήριες δοκιμές του Grand Prix της Formula 1 στο Άμπου Ντάμπι και οι αγώνες από τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Ευρώπης, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι επιλογές:

11:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2020 – Grand Prix Άμπου Ντάμπι Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

12:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μπαχτσεσεχίρ – Μπεσίκτας Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ντάρμσταντ – Αμβούργο Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 1HD Κάρντιφ – Σουόνσι EFL Championship Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουλβς – Άστον Βίλα Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:55 ΕΡΤ1, COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2020 – Grand Prix Άμπου Ντάμπι Κατατακτήριες Δοκιμές

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Μπιλμπάο Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 2HD Κροτόνε – Σπέτσια Serie A Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μάιντς – Κολωνία Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Γκλάντμπαχ – Χέρτα Βερολίνου Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Λειψία – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντόρτμουντ – Στουτγκάρδη Bundesliga

16:40 Eurosport 1 Ski Flying: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Πλανίτσα Σκι

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Νιουκάστλ – Γουέστ Μπρομ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ούνιξ Καζάν – Κάλεβ VTB United League Μπάσκετ

17:00 Novasports 5HD Μπλάκμπερν – Νόριτς EFL Championship Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ Sports 2 Λάρισα – Ιωνικός Basket League Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ3 Ηρακλής – ΑΕΚ Basket League Μπάσκετ

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Σεβίλλη Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD ΑΕΛ – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

18:00COSMOTE SPORT 5 HD Ζενίτ – Ντιναμό Μόσχας Ρωσικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

18:00 Novasports 4HD Μαρσέιγ – Μονακό Ligue 1 Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Καρσίγιακα – Φενέρμπαχτσε Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μέριλαντ Τέραπινς – Κλέμσον Τάιγκερς NCAA Μπάσκετ

19:00 Novasports 3HD Τορίνο – Ουντινέζε Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ουνιόν Βερολίνου – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ουέσκα – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 ΕΡΤ3 Λαύριο Megabolt – Μεσολόγγι Basket League Μπάσκετ

19:30 Novasports 2HD Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα Super League Ποδόσφαιρο

21:00 Novasports 5HD Άγιαξ – Τσβόλε Eredivisie Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 4 HD Τενερίφη – Μπούργκος ACB Liga Endesa Μπάσκετ

21:45 Novasports 24 HD Σιντ Τρούιντεν – Σαρλερουά Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 1HD Λάτσιο – Βερόνα Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Ατλέτικο Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Έβερτον – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD Λανς – Μονπελιέ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

Σχολιαστε το αρθρο

ΔΗΜΟΦΙΛΗ